H Εθνική Ομάδα Παγκοσμίου Optimist στον φημισμένο αγώνα ομαδικού Marco Rizotti στη Βενετία
- 11 Μαΐου, 2023
- Posted by: eio
- Category: Αγωνιστικά Νέα
Δεν υπάρχουν Σχόλια
![](https://hellenicsailingteam.com/wp-content/uploads/2023/05/cbb9e8c3601b4f479a17bf72c5aad1e8_L.jpeg)
Αναχώρησε σήμερα το πρωί η Εθνική Ομάδα του Παγκοσμίου Optimist για την Βενετία της Ιταλίας προκειμένου να συμμετάσχει στον φημισμένο αγώνα ομαδικού XXXV (35ο) TROFEO MARCO RIZZOTTI. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στην θαλάσσια περιοχή έξω από τη Βενετία από 12 έως τις 14 Μαϊου. Την Ελληνική ομάδα αποτελούν οι: Παναγόπουλος Ιάσων, Τουρνής Ιωάννης, Ψωμιάδης Ανδρέας, Κολοκοτρώνης Παρασκευάς και Κανέλλου Κοκκινάκη Χρυσούλα.