Διεθνείς Κατηγορίες Youth Elite

Διεθνείς Κατηγορίες Youth Elite

Αγόρια

ΚΟΥΤΕΛΑΣ ΜΗΝΑΣ    U17  –  ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ U17 – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ   U17 – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΚΙΖΑΣ

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    U17 – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΚΙΖΑΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      U15 –  ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   U15 –  ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ     U15 – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΗΣΕΑΣ      U13 – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ     U13 –  ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κορίτσια

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  ΝΕΦΕΛΗ   U17 –  ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ   U17 –  ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΑΝΑΗ   U15 –  ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΚΑΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΕΛΛΑ  U15  – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΗ ΗΛΙΑΝΑ  U13 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ-ΕΙΡΗΝΗ   U13 – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΚΡΟΨ

ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΠΑΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΚΙΖΑΣ                                                                 

ΑΡΜΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΚΡΟΨ

Αγόρια

Κορίτσια

ΓΑΡΜΠΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  – M – U21-  U19 –  ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – M – U21-  U19 – ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΦΙΛΙΑΣ

ΣΤΑΘΑΣ ΜΑΡΙΟΣ –  M – U21-  U19 – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΚΥΦΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   – M – U21-  U19 – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΠΕΤΡΙΑΝΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ  – U17 – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ  – U17 – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΚΥΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – U17 – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΚΕΡΚΕΖΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ- ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΔΑΝΑΗ Γ – ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΣΟΥΡΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΣΟΥΡΛΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α – ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΜΠΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΚΛΕΙΩ Α – ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΧΑΜΑΡΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ – ΛΑΧΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α – ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α – ΙΣΤ. ΟΜ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΝΑΥΤ. ΟΜ. ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΓΩΓΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ Γ -ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΒΡΥΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ MIXED – ΝΑΥΤ. ΟΜ. ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΜ. ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ

ΣΑΡΙΚΑΒΑΖΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ- ΡΑΠΤΗ ΛΥΔΙΑ U19 – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΝΟΡΤΟΝ ΕΛΕΝΑ – ΠΗΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ MIXED U19 – ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΣΤΡΩΜΑΤΙΑΣ ΙΩΝ-ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ – ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ U17 – ΝΑΥΤ. ΟΜ. ΕΛΛΑΔΟΣ – ΙΣΤ. ΟΜ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΦΑΒΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΜΙΡΑΝΤΑ U17 – ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ